ورزشی

آرسنال در ضربات پنالتی، طارمی و یارانش را از لیگ قهرمانان اروپا حذف کرد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین بازی شب نخست از هفته دوم دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (سه‌شنبه) تیم‌های فوتبال آرسنال و پورتو در ورزشگاه امارات لندن برابر یکدیگر صف‌آرایی کردند که این بازی پس از برتری یک بر صفر آرسنال در وقت‌های معمول و اضافی و با توجه پیروزی یک بر صفر پورتو در بازی رفت به تساوی یک – یک انجامید و ضیافت پنالتی‌ها تیم پیروز میدان را مشخص کرد که ضربات پنالتی با برتری 4 بر 2 آرسنالی‌ها و صعود آنها به مرحله یک چهارم نهایی همراه شد.

در این بازی که مهدی طارمی از دقیقه 88 آن به جای اوانیلسون در ترکیب پورتو قرار گرفت، لئاندرو تروسار در دقیقه 41 توپچی‌‌ها را پیش انداخت. این نتیجه تا پایان 90 دقیقه پابرجا ماند تا با تکرار نتیجه بازی رفت، نبرد دو تیم به وقت‌های اضافه کشیده شود، اما در آنجا هم توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا پنالتی‌ها تعیین‌کننده تیم برنده باشد.

در ضیافت پنالتی‌ها داوید رایا دروازه‌بان آرسنال با دفع دو ضربه پنالتی حریف، باعث پیروزی میزبان انگلیسی و پایان کار مهدی طارمی و یارانش در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا شد. این آخرین بازی اروپایی طارمی برای پورتو بود، چرا که او در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد.

بارسلونا، ناپولی را در حسرت صعود گذاشت و راهی یک چهارم نهایی شد

در آخرین شب از بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، امشب از ساعت 23:30 دو دیدار دیگر برگزار می‌شود که در یکی از آنها دورتموند میزبان آیندهوون خواهد بود و در دیگری اتلتیکومادرید از اینتر پذیرایی می‌‌کند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا