اجتماعی

جلسه پلیس درباره تامین و نظم امنیت عزاداری‌های دهه اول محرم

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار محمد شرفی؛ جانشین معاون هماهنگ‌کننده فراجا در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از حضور پرشور مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با اشاره به نزدیک شدن به ماه محرم و ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) اظهار کرد: یکی از رسالت‌های سازمان انتظامی، بحث تربیت نیروی انسانی در تراز انقلاب اسلامی بوده است.

وی تصریح کرد: سازمان با فراهم‌سازی زیرساخت‌های لازم باید بستر مناسب برای تربیت دینی و اخلاقی کارکنان را فراهم کند لذا تربیت دینی و معنوی در نتیجه حضور در محضر علمای دینی برقرار می‌شود.

«حسینیه معلی» روی میز تدوین/ پخش از ابتدای محرم

وی با تاکید بر ترغیب کارکنان برای حضور حداکثری در این مراسم معنوی خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین انسجام‌های اجتماعی به دلیل مشارکت و هم‌گرایی مردم و جوانان در ایام محرم در تکیه‌ها و حسینیه‌ها شکل می‌گیرد و به نوعی باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی بوده و این نیز از خصوصیات بارز و برکات این ماه پر برکت است.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) با نظم و امنیت کامل در سطح کشور همچون سال‌های گذشته برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا