ورزشی

روایت مهاجم پیکان از دوره «سخت‌تر از سخت»دوری از فوتبال

– اخبار ورزشی –

علی قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره روند رو به رشد پیکان در نیم‌فصل دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: در نیم‌فصل دوم به مصاف رقبای مستقیم و همچنین تیم‌های صدرنشین رفتیم و به نظرم شروع خوبی در این نیم‌فصل داشتیم. می‌توان گفت نتایج خوبی در هفته‌های اخیر کسب کردیم. فاصله خوبی از انتهای جدول گرفتیم و به آرامش نسبی رسیده‌ایم.

وی در مورد تقابل با پرسپولیس که به شکست 2 بر صفر پیکان انجامید، خاطرنشان کرد: نیاز به گفتن نیست که پرسپولیس تیمی باکیفیت است. پرسپولیس موقعیت‌های زیادی مقابل پیکان ساخت و ما هم تلاش خوبی کردیم. برای جبران گل‌های خورده تلاش کردیم، اما به نتیجه نرسیدیم. خدا را شکر جایگاه پیکان در جدول بعد از این شکست تغییر نکرد.

پرسپولیس با پیکانِ یک استقلالی به یک قدمی آبی‌ها رسید + فیلم

مهاجم پیکان درباره پنالتی اعلام شده روی مسعود ریگی برای پرسپولیس تصریح کرد: من بسیار به صحنه نزدیک بودم. می‌توان گفت بازیکن حریف زرنگی کرد که توانست این پنالتی را بگیرد. کارشناسان داوری بهتر می‌توانند در این باره صحبت کنند. تمرکز لازم را برای این مسابقه داشتیم، اما با پنالتی دقیقه 37 از حریف عقب افتادیم و گل دوم را بدموقع دریافت کردیم.

تیم فوتبال پیکان تهران , تیم فوتبال پرسپولیس ,

قربانی در مورد اینکه طی شش هفته گذشته موفق شد آمار دو گل و سه پاس گل را به نام خود ثبت کند، به تسنیم گفت: عملکرد خوبی در این بازی‌ها داشتم. با این حال این عملکرد به کار تیمی سایر اعضای تیم پیکان مرتبط است که به من ختم می‌شود. از کمک سایر بازیکنان بهره بردم و برای بهبود شرایط پیکان به تیم کمک کردم. کمک کردن به تیم بیشتر از هر چیزی باعث خوشحالی من می‌شود.

نظر کارشناس داوری درباره دو صحنه مهم دیدار پرسپولیس ـ پیکان + فیلم

وی درباره دوری حدوداً یک ساله خود از میادین فوتبال به دلیل مصدومیت بیان کرد: شرایط من خیلی سخت‌تر از سخت بود. هر کسی نمی‌تواند وضعیت من طی این یک سال را درک کند و امیدوارم هیچکس در چنین شرایطی قرار نگیرد. خدا را شکر به میادین برگشتم و توانستم خودم را دوباره ثابت کنم.

مهاجم پیکان در مورد 9 هفته باقیمانده لیگ برتر و آینده‌ای که برای خودش متصور است، عنوان کرد: ما قابلیت‌های بیشتری داریم و می‌توانیم شرایط و جایگاه بهتری برای خودمان رقم بزنیم. می‌خواهم این فصل را با موفقیت و سلامت به پایان برسانم تا رتبه خوبی در پایان برای پیکان رقم بخورد. باید ببینیم خدا برای فصل آینده چه می‌خواهد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا