ورزشی

عزیزی: دربی‌های ایران از هر 5 بازی یکی خوب از آب در می‌آید/ کیفیت دربی ربطی به سبک بازی تیمِ نکونام نداشت

– اخبار ورزشی –

خداداد عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی بدون گل تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در یکصدوسومین دربی پایتخت اظهار داشت: من خیلی نتوانستم بازی را ببینم، اما ظاهراً همه از دربی ناراضی بودند و اعتقاد داشتند بازی کیفیت نداشت. دربی‌های ما همیشه همینطور بوده است، چون مربیان‌مان از باختن در این بازی ترس دارند. تماشاگران هم به دربی حساسیت دارند و تیم‌ها دوست ندارند بازنده باشند و همین موضوع باعث می‌شود مربیان با احتیاط تیم‌شان را به زمین بفرستند.

مهدوی: پرسپولیس ترسید و دربی 103 را نبرد/ استقلال به هدفش رسید

«ترس از باختن به بازیکنان هم سرایت می‌کند.»، وی با بیان این جمله افزود: در دربی‌های کشورهای دیگر بازی باکیفیتی می‌بینیم، ولی در ایران شاید از هر پنج دربی یک دربی خوب از آب دربیاید. ما دربی خوب هم داشتیم، ولی شاید از هر چند دربی یک بازی خوب ببینیم.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه آیا این تساوی به سود استقلال شد یا پرسپولیس، گفت: به نظرم بیشتر به سود سپاهان شد. درست است که سپاهان باخت‌های زیادی داده، ولی هنوز یکی از بخت‌های قهرمانی است. البته تساوی استقلال و پرسپولیس به سود تیم نکونام شد، چون توانست جایگاهش را در صدر جدول حفظ کند.

عزیزی در واکنش به برخی انتقادها به سبک بازی شاگردان جواد نکونام تصریح کرد: هر مربی سبکی برای خودش دارد و بحث دربی جداست. دربی‌های تهران معمولاً خوب از آب در نمی‌آید. در این بازی‌ها صحنه حساس و گل کمتر می‌بینیم و بیشتر نتایج صفر – صفر و یک – یک است. هر تیمی نهایت یک شانس گل داشته و بازی با همان گل تمام شده است. دربی ربطی به شکل بازی تیم جواد نکونام ندارد و همیشه این کیفیت را داشته است.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا