ورزشی

آذرباد: ناکامی‌های تیم ما هیچ ربطی به مسائل فنی نداشت

– اخبار ورزشی –

محسن آذرباد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر تراکتور در تبریز اظهار داشت: بازی مقابل هواداران پرشور تراکتور بسیار سخت است، ولی ما بعد از اتفاقات چند هفته اخیر هم‌قسم شده بودیم تا در تبریز به برد برسیم. البته تصور نمی‌کردیم چهار گل به تراکتور بزنیم، ولی هدف ما فقط گرفتن سه امتیاز بود و کادر فنی هم به خوبی تیم حریف را برای ما آنالیز کرده بود.

دلیل رنگ خاص لباس ذوب‌آهن مقابل تراکتور چه بود؟

وی در مورد اینکه چرا ذوب‌آهن در هفت بازی پی در پی نتایج خوبی نگرفت، تصریح کرد: اینکه تیم ما نتیجه نمی‌گرفت به هیچ عنوان ربطی به مسائل فنی نداشت، چون مشکل فنی نداشتیم. ما فقط روی اتفاقات فوتبالی و بدشانسی چند امتیاز حساس از دست دادیم و در خیلی از بازی‌ها لیاقت برد داشتیم، اما موقعیت‌های گلزنی را هدر می‌دادیم. حالا هم تمام هدف‌مان این است که در بازی‌های باقیمانده خوب امتیاز جمع کنیم و خودمان را در جدول بالا بکشیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن دیدار تیمش برابر سپاهان تیمی که در هفته‌های اخیر نتایج خوبی نگرفته است یادآور شد: سپاهان همیشه خطرناک است چون مهره‌های بسیار تأثیرگذاری دارد. در ورزشگاه نقش جهان کار بسیار سختی برابر آنها داریم، ولی ما هم می‌خواهیم به برد برسیم و امتیازهای خودمان را در جدول بیشتر کنیم.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا