ورزشی

بازدید رئیس و نایب رئیس فدراسیون از مرکز ملی فوتبال

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، مهدی محمدنبی، داود پرهیزکاری، مهدی خراطی و علیرضا شهاب امروز (شنبه) با حضور در کمپ تیم‌های ملی از امکانات و تجهیزات این مرکز بازدید کردند.

تاج: تیم ملی پتانسیل قهرمانی در جام ملت‌ها را داشت/ منتظر برنامه قلعه‌نویی برای جوانگرایی هستیم

مهدی محمدنبی درباره بازدید از مرکز ملی فوتبال گفت: با توجه به تأکید رئیس فدراسیون قصد داریم با تأمین منابع مالی مرکز ملی فوتبال ایران را به بهترین امکانات مجهز کنیم تا تیم‌های ملی بتوانند آسوده خاطر تمرینات و اردوهای خود را برگزار کرده و شاهد موفقیت‌شان بیش از پیش باشیم. از همین رو با بررسی و بازدید میدانی که از امکانات مرکز ملی داشتیم، نکاتی را به هر یک از مسئولان بخش مربوطه اعلام کردیم تا با رفع آن شاهد وضعیت بهتر و مناسب‌تری از لحاظ زیرساختی باشیم.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال افزود: یکی از برنامه‌های مهم فدراسیون فوتبال پوشش و تجهیز مرکز ملی فوتبال به بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات بوده است که این امر اتفاق افتاده و با رفع برخی موارد، سعی بر ایجاد روند بهتر برای زیرساخت‌ها و تجهیزات داریم.

گفتنی است، در حاشیه این بازدید تاج به همراه محمدنبی در تمرین تیم ملی فوتبال بانوان حضور یافته و دقایقی را با کادر فنی و بازیکنان این تیم گفت‌وگو کردند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا