سیاسی

رائفی‌پور عصبانی شد؛ حق اعتراض ندارید، بیست‌سال تمام آبروی نظام را خرج قالیباف کردید/ محبی: یک مقدار آن طرف تر از بینی‌تان را نگاه کنید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی اکبر رائفی‌پور، دبیر کل جبهه صبح ایران، در شبکه اجتماعی ایکس، با انتقاد تند از سرلیستی قالیباف در لیست شورای ائتلاف نوشت: «هیچکدامتان حق اعتراض ندارید ‏همین شما، این‌ها را پدرخوانده کردید ‏بیست سال است تمام ظرفیت و آبروی یک نظام را خرج ⁧قالیباف⁩ کرده‌اید انتظار دارید برایتان آنگونه که صلاح می‌داند لیست نبندد؟ ‏هنوز جوهر توییت‌هایتان در ماله کشی، تراول‌ها، وام‌های بی حساب، اقامت اسحاق و … خشک نشده است.

او این متن را با هشتگ‌های اینبار فرق می‌کند و لیست شورای ائتلاف منتشر کرد.

در همین راستا، جلیل محبی، از چهره‌های نزدیک به محمدباقر قالیباف، در پاسخ به علی اکبر رائفی‌پور نوشت: «قالیباف پدرخوانده نیست. یک نیروی مدیریتی کارامد با یک رزومه چهل ساله است که عمرش را در حکومت داری گذرانده. در حکمرانی مقاله و کتاب دارد. یک مقدار آن طرف تر از بینی‌تان را نگاه کنید متوجه می‌شوید…»

دعوای برخی تندروها با محمدباقر قالیباف در روزهای متنهی به انتخابات اوج گرفته است و از هر دست‌آویزی برای تاختن به رئیس مجلس استفاده می‌کنند. یک روز بحث سیسمونی گیت را مطرح می‌کنند و روز دیگر سوار بر انتقادات از درخواست پسر قالیباف برای مهاجرت به کانادا می‌شوند. رائفی‌پور که در روزهای گذشته، بحث دریافت ۱۴۰ سکه توسط یکی از نمایندگان مجلس مطرح کرده بود، با انتقاد محبی روبه‌رو شده و او در شبکه اجتماعی ایکس نوشته بود: «داستان ۱۴۰ سکه از این قرار است: یک‌نفر به برادرمون گفته یک‌ نماینده ۱۴۰ سکه دریافت کرده. ایشان هم که نمیدانسته آن نماینده کیست مطلب را رسانه ای کرده. بعدا مشخص شده که از رفقای خودشان و از افرادی است که قرار بوده از اعضای اصلی لیست انتخاباتی‌شان باشد. حال مانده‌اند چه کنند با این افتضاح البته این توییت به معنای گرفتن سکه‌ها نیست این را دادگستری مشخص می‌کند.»

همچنین این عضو هیئت علمی مرکز پژوهش‌های مجلس در واکنش به حاشیه رخ داده درباره مهاجرت پسر قالیباف به کانادا در گفتگویی گفته بود: پسر قالیباف تهران است و تهران زندگی می‌کند. ویزای اقامت برای کاهش هزینهٔ تحصیل بود. اسحاق قصد داشت برای تحصیل دکترا به خارج کشور برود، نه برای زندگی. ویزای اقامت نیز برای کاهش هزینهٔ تحصیل بود.

این فعال سیاسی نزدیک به قالیباف با اشاره به اینکه نقشه کشیده‌اند رسایی را جایگزین قالیباف کنند، گفته بود: «زدن قالیباف ناظر به انتخابات ریاست جمهوری بعدی است. الیاس قالیباف با موتور آمد اینجا و به من گفت چون برای تحصیل در کانادا به عنوان دانشجوی خارجی باید پول کلانی می دادم، تقاضای مهاجرت کردم تا شهریه کمتری بدهم.»

۲۱۹۲۱۵

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا