ورزشی

رادین مشهد قهرمان تورنمنت بسکتبال سه نفره مردان شد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی مرکز تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی؛ با توجه به تعامل فدراسیون بسکتبال و مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور توسعه بسکتبال سه نفره در کشور، واحد یادگار امام (ره) میزبان تورنمنت این رشته شد که تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان و سه تیم برتر لیگ ملی بسکتبال شامل رادین مشهد، آکادمی سحر و مقاومت دزفول طی دو روز با هم رقابت کردند.

نایب قهرمانی تیم ملی بسکتبال سه نفره ایران در کاپ آسیا

10 مسابقه در دور گروهی برگزار شد که رادین مشهد، آکادمی سحر، دانشگاه آزاد تهران شمال و مقاومت دزفول به دور بعد راه یافتند. سپس تیم‌های رادین مشهد و دانشگاه آزاد تهران شمال، فینالیست شدند و تیم‌های آکادمی سحر و مقاومت دزفول، به مسابقه رده‌بندی راه یافتند.

تیم رادین مشهد در دیدار فینال با نتیجه نزدیک 21 به 19 مقابل دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال به برتری رسید و قهرمان شد. در بازی رده‌بندی نیز آکامی سحر با نتیجه 22 بر 20 بر مقاومت دزفول غلبه کرد و در جایگاه سوم ایستاد.

فرزان فرهادی، مسئول فنی این تورنمنت با تمجید از کیفیت این رقابت‌ها گفت: دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعلی در بسکتبال سه نفره دارد و از دل همین رقابت‌ها، چند جوان مستعد برای دعوت به اردوهای ملی شناسایی شدند. قهرمان این تورنمنت مجوز حضور در لیگ برتر بسکتبال سه نفره مردان را کسب کرده است. تورنمنت بسکتبال سه نفره بانوان نیز روز هفدهم اردیبهشت به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا