ورزشی

منچستریونایتد 2 هوادار به ظاهر معلول را مجازات کرد! + عکس

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان؛ باشگاه منچستریونایتد دو هوادارش را که با تقلب موفق به کسب بلیت ورود به ورزشگاه محل برگزاری بازی‌‌های شیاطین سرخ شده بودند را برای سه سال محروم کرد.

این دو هوادار که میک گروم و نیل کالینز نام دارند، با تظاهر به داشتن معلولیت، مجوز ورود به بخش ویژه توان‌یابان را دریافت کردند. گویا سایر هواداران که متوجه عدم معلولیت این دو هوادار می‌شوند، موضوع را به مسئولان باشگاه منچستر اطلاع می‌دهند و تأیید این موضوع توسط کانون هواداران توان‌یاب، باشگاه را مجاب به پیگیری ماجرا می‌کند.

از قرار معلوم این دو هوادار که دارای بلیت فصل بازی‌های خانگی منچستریونایتد بوده‌اند، برای تماشای سه بازی خارج از خانه مقابل تیم‌های نیوپورت در جام حذفی، لوتون و برنتفورد روی ویلچر می‌نشینند و به این طریق وارد ورزشگاه می‌شوند. اکنون اما آنها نه تنها تا سال دیگر اجازه ورود به ورزشگاه اولدترافورد را نخواهند داشت، بلکه بلیت‌های فصل‌شان هم سوخته است.

منچستریونایتد دربی را برد و قهرمان جام حذفی شد + عکس

میک گروم اما به این اتفاق واکنش جالبی نشان داده است. او در صفحه‌اش در شبکه‌های اجتماعی نوشت: منچستریونایتد تصمیم به محرومیت 3 ساله ما گرفته است. پس شما را سال 2027 خواهیم دید.» او پیش از این و بعد از مصاف من‌یونایتد و لوتون هم پستی با عکس یک ویلچر خالی گذاشته و نوشته بود «معجزه شد». ( اشاره به بلند شدنش از روی ویلچر).

تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس ,

در این میان باشگاه منچستریونایتد اعلام کرده در حال بررسی شیوه ورود دو هوادار متقلب به ورزشگاه‌های حریفان و نحوه صدور بلیت برای آنها است. تهیه بلیت بازی‌های خارج از خانه منچستریونایتد با توجه به محدودیت آنها به خصوص مقابل تیم‌هایی که ورزشگاه‌های کوچکتری دارند، کار سختی است و به همین نسبت سهمیه‌ای که به افراد دارای ناتوانی جسمی تعلق می‌گیرد کاهش می‌باید.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا