ورزشی

همیلتون: پس از فرمول یک به سینما و مُد فکر می‌کنم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از اسپورت اکسپرس؛ لوئیس همیلتون، راننده انگلیسی تیم مرسدس بنز گفت: من درک می‌کنم که نمی‌توانم برای همیشه مسابقه دهم. بزرگترین مشکل این است که من می‌خواهم همه چیز را انجام دهم. من خیلی جاه‌طلبم اما می‌دانم که کارهایی وجود دارد که نمی‌توان اکنون انجام داد.

قهرمان هفت دوره فرمول یک افزود: 10 هزار ساعت ساعت طول می‌کشد تا در چیزی استاد شوید. من این کار را در اتومبیلرانی انجام دادم اما زمان کافی برای تسلط بر همه چیزهایی که می‌خواهم وجود ندارد. من به ورود به سینما و مد فکر می‌کنم. راستش من رویای ایجاد برند لوکس خودم را دارم. نمی‌دانم امروزه این کار امکان‌پذیر است یا نه اما من در مورد آن فکر می‌کنم.

چه چیزی فرستاپن را خاص می‌کند؟

لوئیس همیلتون در مورد نقش خود در فیلم جدید فرمول یک با حضور برد پیت که در گرندپری انگلیس فیلمبرداری شد، اظهار داشت: من نقش یک مشاور را دارم و کارم کمک به سازندگان فیلم است تا آن را تا حد امکان واقعی کنند. من سعی کردم این را به آنها منتقل کنم که "بچه ها، این فیلم باید تا حد امکان معتبر باشد. ما دو گروه مختلف از هواداران را داریم. قدیمی‌هایی که از زمان تولدشان هر آخر هفته آهنگ گرندپری را شنیده‌اند و نسل جدیدی که مسابقه را از نتفلیکس کشف کرده‌اند" احساس می‌کردم کار من واقعاً این بود که با کارگردان تماس بگیرم و به او چیزهایی را بگویم. فقط به آنها توصیه و بینش در مورد مسابقه دادم. اینکه طرفداران چه چیزی را دوست دارند و از چه چیزهایی خوش‌شان نمی‌آید.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا