ورزشی

ویسی:همه من و کمالوند را می‌شناسند، بهتر است عوام‌فریبی نکند

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل مس رفسنجان در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر اظهار داشت: امتیاز گرفتن در این بازی برای فولاد و مردم خوزستان و همینطور دو تیم دیگر خوزستان مهم و حساس است و امیدوارم با بازی شایسته و تماشاگرپسند امتیاز بگیریم و خودمان را جدول نگه داریم. متأسفانه هر سه تیم خوزستان اوضاع و احوال مناسبی ندارند و در شرایطی که باید همبستگی و اتحاد داشته باشیم یکی از تیم‌ها باید بیفتد. امیدوارم مردم خوزستان با فوتبال خوشحال باشند و ما هم بتوانیم آنها را خوشحال کنیم.

فولادی‌ها 20 درصد جریمه شدند

وی در مورد علت ضعف تیم‌های خوزستانی در فصل جاری تصریح کرد: باید کالبدشکافی و کارشناسی شود. بزرگان خوزستان باید صحبت کنند و به نظر متحدی برسند. الان نمی‌توانم صحبت کنم، چون بازی داریم و شاید وارد حاشیه شویم. باید هم‌اندیشی شود و تفکرات خوبی پشت این قضیه باشد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ارزیابی‌اش از وضعیت تیم خود را اینطور بیان کرد: دوباره فولاد را به من دادند و گفتید این تیم بیمار است. فولاد یک زمانی برای قهرمانی آسیا می‌جنگید. یک بار فولاد را به من دادند که پنجره نقل‌وانتقالاتی‌اش بسته بود و پنج شش بازیکن جدا شده بودند. در هفته چهارم اتفاقات ناگواری افتاد که زیبنده منِ خوزستانی و فولاد نبود. الان هم فولادی را به من دادند که برای نیفتادن می‌جنگد. از مسئولان خواهش می‌کنم نه تنها به فولاد بلکه به استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان کمک کنند تا اتفاقات ناگواری رقم نخورد. الان بحث باز کردن مسائل نیست و باید کمک کنیم تیم‌های خوزستانی بیشتر آسیب نبینند.

ویسی راجع به اینکه چه کسانی را مقصر شرایط فعلی فولاد می‌داند، گفت: منِ مربی وقتی تیمی را قبول می‌کنم، باید گذشته را فراموش کنم و نباید سرمربی قبلی را زیر سؤال ببرم. سرمربی با تفکراتش تیم را می‌بندد. سال گذشته به آبادان رفتم و این تیم هشت امتیاز عقب بود. آن زمان به هیچ عنوان درباره سرمربی قبلی صحبت نکردم. الان هم زیبنده نیست صحبت کنم. باید کارشناسی شود که چرا وضعیت فولاد اینگونه است. برای فوتبال خوزستان زیبنده نیست که سه تیم خوزستانی پایین جدول باشند و مطمئناً یک تیم باید بیفتد.

وی در واکنش به این سؤال که فراز کمالوند سرمربی صنعت نفت برخلاف او اعتقاد دارد این تیم در ابتدای فصل خوب بسته نشده است و او امروز می‌گوید نباید درباره مربیان قبلی صحبت شود، گفت: صد درصد نتایج پای من نوشته می‌شود. الان راننده اتوبوسی هستم که شاید اتوبوس خراب بوده یا لاستیک خوبی نداشته باشد. من این مسئولیت را قبول کرده‌ام و باید پی این قضیه را به تنم بمالم. هیچ مربی قبلی مقصر نیست، هیچ مدیری مقصر نیست و اگر اتفاقات ناگواری بیفتد، صد درصد مقصرش ویسی است. خداگو با خداجو فرق ندارد، حقیقت نیز با هیاهو تفاوت دارد. عوام‌فریبی نکنیم و مردم را گول نزنیم. با تمام احترامی که برای همکارانم قائلم باید بگویم یا مسئولیت قبول نکنید یا داستان درست نکنید. وقتی به صنعت نفت رفتم شش بازیکن جدا شدند و هیچ بازیکنی اضافه نکردیم و در هشت هفته اتفاقات خوبی رقم خورد. از هفته یازدهم مشخص بود که می‌خواهم جدا شوم و دو ماه وقت داشتند و می‌توانستند تیم را ببندند. دیگر داستان درست نکنید. مردم خوزستان ساده هستند، ولی احمق نیستند. وقتی تیم را قبول کردید پایش بایستید و دیگر بهتر است عوام‌فریبی نکنید. دنیا من و کمالوند را می‌شناسند و دیگر صحبتی ندارم!

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا