اجتماعی

کشف احتکار 3 میلیارد تومانی تجهیزات پزشکی در جنوب تهران

– اخبار اجتماعی –

سرهنگ "کارآگاه مهدی افشاری"؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف انبار احتکار کالا در جنوب تهران شدند.
وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری کالای پزشکی در انباری در خیابان فدائیان اسلام احتکار گردیده که مدت زمان طولانی است به این مکان منتقل و در بازار توزیع نشده است.

جناب سرهنگ افشاری افزود: مامورین این پلیس محل موصوف را بازرسی کردند که مشخص شد محل یک باب انبار کالای بازرگانی بوده که کالاها در سامانه های وزارت بهداشت ثبت نشده و مشاهده می کنند مقادیر انبوهی کالاهای پزشکی از نوع سرنگ ، چسب زخم ، آنژیوکت در محل دپو که طی استعلامات گمرکی مشخص گردید مدت زمان زیادی است که وارد ودراین محل دپو است.

دستگیری کلاهبرداری که با چک جعلی "دام" می‌خرید

این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل تعداد 8.769 عدد انواع لوازم و تجهیزات پزشکی بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 3 میلیارد تومان اعلام کرده اند، اضافه کرد: احتکار و قاچاق کالا و ارز باعث اختلال در برنامه ریزی های اقتصادی و افزایش تورم در جامعه می‌شود.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا